currentbody-logo

Dostawa i zwroty

Dostawa do

Oferujemy szeroki wybór elastycznych opcji dostawy, dzięki którym produkty mogą być dostarczane w dogodnym dla Ciebie terminie.

W przypadku zamawiania wielu produktów, w tym produktów na zamówienie wstępne, produkty mogą zostać dostarczone oddzielnie. Zapłacisz jednak tylko jedną opłatę za dostawę.

Koszt dostawy do Polski

Wysyłka standardowa: 25,43 zł

Wysyłka ekspresowa: 56,46 zł

Śledź swoje zamówienieŚledź swoje zamówienie

Wysyłka międzynarodowa

Oferujemy dostawę międzynarodową dla większości produktów na naszej stronie, co oznacza, że możesz wysłać swoje zamówienie do 130 krajów na całym świecie, w tym do Ameryki Północnej, Australii i Chin. 

Aby zobaczyć aktualne informacje o dostawie, wystarczy wybrać kraj z menu rozwijanego przy koszyku.

Należy pamiętać, że w przypadku krajów spoza UE, po dotarciu zamówienia do kraju mogą zostać naliczone cła importowe i podatki. Opłaty i czas oczekiwania na odprawę celną mogą się różnić w zależności od wartości przesyłki i adresu docelowego. Staramy się utrzymać opłaty na jak najniższym poziomie, jednak nie jesteśmy w stanie kontrolować ani przewidzieć ostatecznych opłat. Jeśli musisz zapłacić cła importowe i podatki, kurier skontaktuje się z Tobą, aby uzyskać więcej informacji przed dostawą. W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta tutaj.

W miarę możliwości staramy się wysyłać wszystkie zamówienia Europejskie z naszego Europejskiego magazynu, jeśli nie jest to możliwe, niektóre przedmioty mogą mieć opóźnienia w dostawie, ale wszystkie opłaty celne i importowe zostaną zapłacone.


Zwroty

Aby rozpocząć proces zwrotu, proszę kliknąć poniższy przycisk:

Zwrot zamówienia

 

Jeśli chcesz anulować swoje zamówienie, prosimy o kontakt tutaj. Należy pamiętać, że nie zawsze jest to możliwe ze względu na szybką realizację zamówienia w naszym magazynie. Jeśli zamówienie zostało już wysłane, zostanie ono zwrócone zgodnie z polityką 30-dniowych zwrotów, a koszty wysyłki nie zostaną zwrócone. Prosimy pamiętać, że ze względów higienicznych nie możemy przyjąć otwartych i/lub używanych urządzeń intymnych.